ساختمان لوکس

معرفی سازندگان ، معماران ، طراحان ، صنایع لوکس

تماس با ما 22449253

فرمانیه اندرزگو

شنبه - پنجشنبه 9 صبح - 6 عصر

بالا
m

طراحی مدرسه پاپ آپ پاسخگو به شرایط دوران همه گیری کرونا

طراحی مدرسه پاپ آپ پاسخگو به شرایط دوران همه گیری کرونا

Skidmore ، Owings و Merrill در زمینه طراحی جهانی ، یک کلاس پاپ آپ مدولار در پاسخ به COVID-19 ایجاد کرده اند. مدرسه / خانه نامیده می شود ، از نام سنتی تک اتاق آن الهام گرفته و به چالش های اصلی تراکم ، گردش هوا و انعطاف پذیری در مدارس پاسخ می دهد. سیستم کلاس که به سرعت در حال استقرار است ، فاصله اجتماعی ، بهداشت و ایمنی را در طی بیماری همه گیر عنوان می کند و در عین حال فضای یادگیری را هنگام بازسازی یا رشد سریع فراهم می کند.

طراحی مدرسه پاپ آپ پاسخگو به شرایط دوران همه گیری کرونا

طراحی مدرسه / خانه دارای سقف های بلند ، چشم اندازها به بیرون ، سیستم های جریان هوا پیشرفته ، و اتمامات به راحتی ضد عفونی و همچنین یک فن آوری یکپارچه برای آموزش و یادگیری ترکیبی است. همانطور که تیم اظهار داشت ، “این مدرسه می تواند به سرعت در هر سطح مسطح ، هم در روستاها و هم در بافتهای شهری و در چند ضرب مستقر شود ، اگر مدرسه نیاز به رشد سریع رد پای خود داشته باشد تا دانش آموزان را به صورت حضوری بیاموزد بدون اینکه سلامتی آنها را به خطر بیندازد.”

مدرسه پاپ آپ 2

یک مدرسه / خانه از 7 صفحه پهن تاشو تاشو برای حداقل زمان مونتاژ تشکیل شده است. این ابعاد 36’x42 ‘را در نظر می گیرد تا اندازه کلاس 25 را در فاصله 6’ جای دهد تا معیارهای CDC را برای فاصله اجتماعی یا 50 دانش آموز با تراکم کلاس معمول را برآورده کند. به نوبه خود ، یک سیستم کف مرتفع هوا و نیرو را برای هر دانش آموز فراهم می کند ، در حالی که جهت جریان هوا برگشت پذیر است و بسته به نیاز حذف آلاینده ها در منطقه تنفس ، عملیات انعطاف پذیر را فراهم می کند. فراتر از این ، طراحی می تواند بسته به نیاز به یک گروه متقابل از کلاسها و فضاهای بیرونی تبدیل شود.

طراحی مدرسه پاپ آپ پاسخگو به شرایط دوران همه گیری کرونا 2

اولین مرجع صنعت لوکس ساختمان در ایران معرفی سازندگان ، معماران ، طراحان ، صنایع لوکس

ارسال یک نظر