ساختمان لوکس

معرفی سازندگان ، معماران ، طراحان ، صنایع لوکس

تماس با ما 22449253

فرمانیه اندرزگو

شنبه - پنجشنبه 9 صبح - 6 عصر

بالا
m

آیا دوران شهرنشینی تمام شده اند؟ شاید نه به این زودی ها

شهرنشینی و همه گیری

مورد مطالعاتی نیویورک در همه گیری کرونا
معمولا همه ما وقتی اوضاع تغییر می کند ، نحوه زندگی را تغییر می دهیم.

زیر سوال بردن ارزش مادی و معنوی جایی که ما زندگی می کنیم ، حتی در دوره دورکاری ، آموزش بزرگنمایی و جلوگیری از حمل و نقل گسترده ، کاری پیچیده و پرخطر است. خانه ها برای ما بی نظیر هستند. چه مالک باشیم چه مستاجر ، برای مکانی که در آن زندگی می کنیم بیشترین میزان درآمد را مصرف میکنیم .
اگر مالک ما هستیم بابت بدهی خود ،از نرخ بهره ای که می پردازیم نگرانیم در واقع پولی که پرداخت میکنیم بیشاز ارزش واقعی خانه است و همه چیز به نفع سرمایه گذار است اگر ماهم در خرید خانه دید سرمایه گذار داشته باشیم .. اینمعمولا درستت از آب در می آید مگر اینکه موضوعی بزرگتر و عظیم تر آن را تحت الشعاع قرار دهد .
پول ما در فرایند خرید خانه و ملک، همزمان با بالا رفتن ارزش خانه های ما بیشتر میشود ، و این موضوع باعث شکوفایی عمده مسکن شده است. از نظر تاریخی ، ما به مکان های با موقعیتی خاص علاقمند میشویم . مانند جایی برای تفریح یا آرامش . و یا جایی برای اینکه قسمتی از یک منطقه علمی یا فناوری باشیم.
اکنون ، برای اولین بار در 100 سال گذشته ، نیروهای عظیم همه گیر بر نحوه نگاه ما به خانه های ما تأثیر می گذارند. به عنوان مثال در قاعده متعارف این است که بسته شدن کل شهر نیویورک در دوران همه گیری باعث وحشت کسانی خواهد شد که اکنون در در آنجا ساکن هستند .. این ادعا که یک هجرت دسته جمعی از شهر نیویورک رخ داده است ، بیشتر اغراق آمیز است. برخی از افراد ترجیح می دهند که وقت خود را در خانه های دوم خود سپری کنند یا موقتاً در مکان دیگری اجاره کنند ، اما بسیاری از ما دوره خود را ادامه می دهیم […] حتی در زمان همه گیری ، ما به طور فعال آپارتمان هایی را با تمام قیمت ها می فروشیم. تقاضا هنوز هم وجود دارد.
در واقع همه گیری فرصتی را برای خریداران و هم فروشندگان ایجاد کرده است.
در 30 سال گذشته کمتر از 50% فرصت خرید در شهر وجود داشته است. برای افرادی که مالک نیستند اما بدنبال خرید خانه هستند، اکنون زمان آن فرا رسیده است.
اما روایتی در این ماه های اخیر در حال تکامل است. طبق WFSB و خدمات پستی ایالات متحده ، بین مارس و ژوئن بیش از 10 هزار نفر آدرس دائمی خود را از نیویورک به خیابان کانکتیکات در حومه تغییر دادند (در مقابل 1200 سال قبل). دانشجویان تازه وارد از نیویورک در حال تحصیل در برخی از شهرهای حومه هستند. پلاک های نیویورک بیشتر در خیابان های حومه شهر کنتیکت مشاهده می شوند.
معماران ساکن و فعال در مناطق حومه شهر نیویورک در چند ماه گذشته شاهد طوفانی از درخواست های طراحی از شهر نیویورک بوده اند.
این موضوع برای تمام فعالین بخش ساختمان و املاک و مستغلات هم صدق کرده است..
یکی از کازگزاران فروش املاک که 30 سال است که عمدتا خانه های درجه دوم و سوم را در خط ساحلی می فروشد میگوید :. آنچه اکنون اتفاق می افتد متفاوت است. … خریدارانی که هیچ ارتباطی با این منطقه ندارند ، برای اولین بار آن را براساس دسترسی و سبک زندگی کشف می کنند. بی سر و صدا بیشتر می گویند که آنها دیگر نمی خواهند نیویورک را به عنوان مرکز خود داشته باشند ، آنها با آن زندگی تمام شده اند ما در دنیایی تغییر یافته هستیم. معاملات ملکی در کانکتیکت که در حال حاضر با پیش همه گیری روبرو هستند در حال حاضر از نظر خارج هستند.
در مقایسه با هشت میلیون نفری که در شهر نیویورک متراکم زندگی می کنند ، هزاران نفر که کوچ می کنند تعداد کمی تغییر می کند ، اما آیا این مهاجرت یک روند است یا یک واکنش تند و سریع زانو در برابر وحشت کرونا است؟ تغییر ملی به زندگی شهری باعث افزایش 15 درصدی جمعیت شهر نیویورک در 30 سال گذشته شد ، و هیچ کس نمی دانست در 29 سال پیش چنین اتفاقی رخ خواهد داد.

هر تصمیمی که از ترس گرفته شود ، به خصوص هنگام فکر کردن در مورد خانه های ما ، خطر اشتباه زیادی وجود دارد. زندگی ظریف با هزینه زیاد / پاداش زیاد بسیاری از افرادی که در شهر نیویورک زندگی می کنند روشی را ایجاد کرده است که زندگی با چگالی بالا را می طلبد تا هزینه خدمات را برای کسانی که اجاره و هزینه های مسکن باورنکردنی را پرداخت می کنند مقرون به صرفه کند.
بدون شک در میانه زمان تغییر هستیم. سوال این است که آیا خانه های ما و محل زندگی به صورت متوسط چه تغییری می کند؟
شهرنشینی و همه گیری

اولین مرجع صنعت لوکس ساختمان در ایران معرفی سازندگان ، معماران ، طراحان ، صنایع لوکس

ارسال یک نظر