عکس کاور خود را تغییر دهید.
عکس کاور خود را تغییر دهید.
وضعیت این حساب کاربری منتشر شده است.

این کاربر هنوزاطلاعات نمایه خود را بروز نکرده است.

مجموعه آورده­ های روشنایی تیسرا در سال 1383 توسط جمعی از مدیران فعال در صنعت روشنایی کشور به منظور ارائه خدمات مهندسی و تأمین کالا به بازارهای صنعتی و تزئینی کشور تأسیس گردید و فعالیت خود را در دو بخش آغاز نمود.

بخش اول شامل تأمین تجهیزات، قطعات و محصولات روشنایی متناسب با فضاهای داخلی و محوطه های بیرونی در زمینه ­های تزئینی و صنعتی در سبک­ های مختلف از قبیل کلاسیک، مدرن و ... است. محصولات و تجهیزات روشنایی شامل لوستر، آباژور، چراغ دیواری، چراغ دفنی، چراغ رومیزی، چراغ مطالعه، چراغ پایه دار، هالوژن، چراغ های استخری، چراغ های اضطراری و جهت یاب های مسیر خروج و... می باشد.

بخش دوم شامل ارائه خدمات طراحی، مشاوره، نصب و اجرای پروژه­ های مختلف معماری و ساختمانی است. ارائه این خدمات، در کلیه فازهای پیش ­تولید، در زمان تولید و پس از ساخت در کلیه واحدهای مسکونی، اداری، تجاری، صنعتی و محوطه های بیرونی امکان پذیر است.

این شرکت هم اکنون با بهره­ گیری بیش از 30 نفر پرسنل متخصص خود و با همکاری با شرکت های نامدار اروپایی و بکارگیری فناوری روز صنعت روشنایی جهان، در حال ارائه خدمات به بازارهای مختلف کشور می­ باشد.

بهره­ گیری از نیروی انسانی متخصص و مجرب، آموزش مستمر و سیستم مدیریت کیفیت و سیستم اتوماسیون اداری پیشرفته، این شرکت را قادر ساخته تا با داشتن نمایندگان متعدد در سطح ایران، نقشی مؤثر در پشتیبانی بازار روشنایی کشور ایفا نماید.

کیفیت محصولات لوکس، موجودی انبارها، تحویل به موقع، پشتیبانی فنی / مهندسی و خوشنامی در صنعت روشنایی کشور از خصیصه­ های بارز مجموعه "آورده های روشنایی تی­سرا" می باشد.

اقای راودمند
اورده های روشنایی تیسرا
tiserra
چراغ های روشنایی
1383
02126131226

زعفرانیه، سه راه آصف، مرکز خرید زعفرانیه پلازا، طبقه دوم، فروشگاه تیسرا

طراحی سایت ایده وب