عکس کاور خود را تغییر دهید.
عکس کاور خود را تغییر دهید.
گروه معماری و مهندسی شجاعی و همکاران متشکل است از معماران ، مهندسین و هنرمندانی که در داخل و خارج از کشور تحصیلات خود را گذرانده اند.
وضعیت این حساب کاربری منتشر شده است.

این کاربر هنوزاطلاعات نمایه خود را بروز نکرده است.

199 99 37 0912

بیوگرافی شرکت
گروه معماری و مهندسی شجاعی و همکاران متشکل است از معماران ، مهندسین و هنرمندانی که در داخل و خارج از کشور تحصیلات خود را گذرانده اند.
این مجموعه مفتخر است تا درکلیه زمینه های طراحی،اجرا،دکوراسیون و فروش ساختمان های لوکس در سراسر کشور خدمات خود را ارائه دهد.
آتلیه معماری توسط پویا شجاعی فارغ التحصیل رشته معماری از دانشگاه E.M.U (قبرس شمالی) مدیریت می گردد.پویا شجاعی فعالیت حرفه ای خود را از سال 1388 آغاز نمود و علاوه بر پروژه های مربوط به گروه معماری و مهندسی شجاعی و همکاران در طراحی و اجرای بیش از 180 پروژه ساختمانی نیز فعالیت داشته است.
خدمات معماری و مهندسی مجموعه
– طراحی پلان ، نما ، محوطه ، داخلی و …
– دیزاین و اجرای معماری داخلی و دکوراسیون، طراحی مبلمان و اکسسوری
– اجرای کلیه پروژه های ساختمانی
– بازسازی و نوسازی کامل ساختمان
– طراحی و اجرای نورپردازی

بیوگرافی
پویا شجاعی در سال 1365 در تهران ، محله نیاوران متولد شد و از دانشگاه E.M.U (قبرس شمالی) در رشته معماری در سال 1387 فارغ التحصیل شد. او کار خود را در اوایل سال 1388در تهران آغاز کرد. او در پروژه هایش از سبک های کلاسیک ، مدرن ، ایرانی سنتی و تلفیق معماری سنتی و کلاسیک استفاده نموده است. از پروژه های چشمگیر ایشان می توان به ساختمان مسکونی الماس امیر و نوتریکا 1 اشاره نمود. از سال 1395 با پر رنگ تر کردن بخش معماری داخلی و دکوراسیون وارد حیطه جدیدی از طراحی مانند طراحی و دیزاین مبلمان شدند.

مهندس پویا شجاعی
Mr.Pouya Shojaei
گروه معماری و مهندسی شجاعی و همکاران ‎
Shojaei & Associates Architecture and Engineering co
طراحی و اجرای A تا Z پروژه های ساختمانی - معماری داخلی و دگوراسیون - طراحی و واردات مبلمان از کشور ایتالیا - تامین متریال پروژه های ساختمانی - مهندسی فروش پروژه های ساختمانی
1388
44 19 21 22 - 021

بلوار اندرزگو - رو بروی بلوار کاوه - به سمت پل رومی - پلاک 11 - واحد 2

طراحی سایت ایده وب