عکس کاور خود را تغییر دهید.
عکس کاور خود را تغییر دهید.
با شکوه، به سبک مارک
وضعیت این حساب کاربری منتشر شده است.

این کاربر هنوزاطلاعات نمایه خود را بروز نکرده است.

09122118894

دفتر ساختمانی مارک ، با مدیریت مهندس علیرضا کریم، که سابقه ای نزدیک به دو دهه فعالیت در زمینه طراحی و اجرای ساختمان را در کارنامه درخشان خود دارد، در سال 1386 تاسیس شده است .

مارک با اعتقاد به حقوق مشتریان و جلب رضایت کامل آنها برای ایجاد جایگاه و منزلت اجتماعی، امنیت خاطر و حق نظر دهی حتی درباره جزئیات، بعنوان یکی از مجموعه های ارایه کننده خدمات مهندسی با روشی کاملا متفاوت متناسب, با دیدگاه مهندسی و تکنولوژی روز صنعت ساختمان کار خود را آغاز نموده است .

مارک مفتخراست خود را جزو اولین طراحان و سازندگان پروژه های سفارشی و لوکس اعم از مسکونی، اداری، تجاری و همینطور بعنوان اولین سازنده اتاق امن در ایران معرفی نماید .

مارک با کسب استاندارهای جدید و متفاوت و با بهره گیری از تیم های تخصصی توانمند، در طراحی، اجرا و بهره برداری، و با توجه به سبک زندگی شما (Life Style) و تغییراتی که مایل به ایجاد در آن هستید پروژه های کم نظیر، لوکس ، شیک و با ضریب اطمینان بالا ، اجرا می نماید .

آنچه ما را از دیگر سازندگان متمایز می کند, نه تنها طراحی و اجرای خاص با استفاده از بهترین محصولات داخلی و خارجی مِی باشد, بلکه ما بناهایی مطابق با استانداردهای بین المللی, دارای گواهینامه EuroCert همراه با گارانتی 36 ماهه اجرا می کنیم.

علیرضا کریم
Alireza Karim
دفتر ساختمانی مارک
MAARK Luxury Group
طراحی و اجرای ساختمان های سفارشی
1386
021-2291848

تهران، پاسداران. بهارستان ششم. بن بست خوش. پلاک 5 واحد 2

طراحی سایت ایده وب