عکس کاور خود را تغییر دهید.
عکس کاور خود را تغییر دهید.
شرکت کومه دار
وضعیت این حساب کاربری منتشر شده است.

این کاربر هنوزاطلاعات نمایه خود را بروز نکرده است.

شرکت کومه دار نماینده انحصاری کارخانجات ویمار (VIMAR) در ایران بوده و محصولات ``ویمار`` که شامل کلید و پریز های ماژولار ،تجهیزات اتوماسیون ساختمان های مسکونی و آیفون تصویری می باشد را ارائه می نماید.
کارخانجات ویمار (VIMAR) با بیش از هفتاد سال سابقه تولید در ایتالیا یکی از بزرگترین کارخانجات تولید کلید و پریز و تجهیزات اتوماسیون در اروپا می باشد. بهره گیری از هنر و تکنولوژی ایتالیایی، طرح های زیبا و متفاوت، تنوع رنگ و جنس، کیفیت بالا همراه با ماژولار بودن مکانیزم ها همگی از مزیت های عمده محصولات این کارخانه محصوب می گردد.
کلیه محصولات ویمار دارای ۳ سال گارانتی تعویض بوده و تمامی مراحل مشاوره، طراحی، اجرا ، نصب وراه اندازی سیستم هوشمند وخدمات پس ازفروش محصولات ویمار توسط کادرمتخصص وآموزش دیده شرکت کومه دار که همگیKNX Partner می باشند، انجام و توسط مهندسین ناظر کارخانجات ویمار مورد تایید نهائی قرار می گیرد.
کلیه محصولات ساخت کارخانجات ویمار بوده و دارای گواهی مبدا از کشور ایتالیا می باشد . مسئولیت های گارانتی تعویض سه ساله وخدمات بعدازفروش تمامی اقلام این کارخانه در ایران نیز بعهده این شرکت می باشد.

کومه دار
Koomeh Dar
کلید و پریز، سیستم هوشمند خانگی ،آیفون تصویری
1375
22748850-51

تهران، میدان تجریش، خیابان فناخسرو، پلاک 24، واحد 16

طراحی سایت ایده وب