عکس کاور خود را تغییر دهید.
عکس کاور خود را تغییر دهید.
طراحی معماری ، سازه ، برق ، مکانیک و لنداسکیپ بناهای با کاربری مسکونی ، ویلایی ، تجاری و اداری ، موزه و نمایشگاه و ساختمانهای شاخص
وضعیت این حساب کاربری منتشر شده است.

این کاربر هنوزاطلاعات نمایه خود را بروز نکرده است.

09122710152

بابک بهراد در سال 1355 در ارومیه به دنیا آمد. او که در سال 1373 با رتبه 493 وارد دانشگاه علم و صنعت ایران شد، در سال 1380 با مدرک کارشناسی ارشد معماری از این دانشکاه فارغ التحصیل گردید . وی پس از به یادگار گذاشتن طرح ها و و ساخت بناهای مختلف در دانشگاه افسری امام علی در حين خدمت ، علاوه بر تدریس در دانشگاه و شرکت در مسابقات معماری و کسب رتبه در برخی از آنها ، فعالیت حرفه ای خود را به عنوان آرشیتکت برای گروهی از سازندگان منطقه یک تهران آغاز نمود. نتیجه حدود 13 سال همکاری با این گروه ، مجموعه برج ها و بناهای مسکونی و اداری و تجاری و ویلاهای لوکسی می باشد که این گروه از سازندگان را تبدیل به برند در سطح کشور نمود.
وی که کلیه طراحی های معماری فاز 1 و 2 و مدیریت برق و مکانیک و سازه و نظارت اجرایی کلیه پروژه های خود را به شخصه به عهده دارد، از سال 1392 فعالیت مستقل خویش را اینبار با برند بابک بهراد آغاز نمود که اعتقاد عمیق بر اجرای درست نقشه معماری و طراحی منحصر به فرد ایشان با ذائقه ایرانی مخصوصاً در زمینه پلانهای مسکونی ،ویلایی ، تجاری و اداری ضامن موفقیت ایشان می باشد.

مهندس بابک بهراد
mr.babak behrad
گروه معماری بابک بهراد
BABAK BEHRAD Architectural Group
طراحی معماری ، سازه ، برق ، مکانیک و لنداسکیپ بناهای با کاربری مسکونی ، ویلایی ، تجاری و اداری ، موزه و نمایشگاه و ساختمانهای شاخص.
1380
02188253704

طراحی سایت ایده وب