مهندس هادی تهرانی

26 ساختمان ثبت شده است.

پورتال

اطلاعات پروژه

  • کارفرما Christiane Linnekogel
  • کاربری : چند منظوره
  • وضعیت احداث : احداث شده
  • وضعیت فروش یا پیش فروش : فروش ندارد

امکانات پروژه

  • روف گاردن نورپردازی نما
  • دوربین مدار بسته فضای سبز
  • سیستم اطفاء حریق

پل شهری
هامبورگ، یکی از کم شهرستانها متراکم در جهان، جبهه آب خود را کشف. پتانسیل در منطقه رخ فعلی به نظر می رسد پایان ناپذیر است، چرا که جنوب از البه، نواحی مطلوب ترین از هامبورگ را می توان بین حومه البه، پارک شهرستان و شهر-جنوبی دو برابر شد.

Wilhelmsburg، از سطح آن با توجه بزرگترین منطقه، بزرگترین جزیره رودخانه، ناپلئون عبور در سال 1814 با 4 کیلومتر پل چوبی طولانی، واقع در قلب این شهرستان، پس از آن که مانع از ارتباط با یک پل جدید گرفته شده است. این شهرستان آب هامبورگ، که هنوز هم 40 درصد منطقه بندر امروز، ارائه می دهد بهترین شرایط را برای کیلومتری مکان مورد علاقه و خاص در آب – به شهر به عنوان Ottensen نزدیک است.

در 4.6 درصد از مساحت هامبورگ قبلا زندگی می کنند تنها 2.7 درصد از جمعیت. حتی بدون المپیک 2012، مجلس سنا هامبورگ خواهد به استفاده از خوش بینی های موجود در شماره 2 رتبه بندی گردشگری برای مناطق داخلی کشور سابق خود و افزایش جذابیت آن در جهش در سراسر البه، نه کم با کمک از جشنواره باغ بین المللی و بین المللی ساختمان، 2013.

مزیت اساسی شهرهای آب می بیند آدولف حداکثر وت در آن، با فضای آب و نفس برای به دست آوردن مهم داخلی و درون گرایی. همان است به جست و خیز با کیفیت مرکز شهر به لغو بیش از 100 سال تقسیم عمل در شهر در هر دو پورت فراتر از شکل شهرستان بازرگانان به طور چشمگیری تغییر کرده است. از نظر ارتفاع از هامبورگ هنوز کشف نشدهاند، فرصتی برای رشد در این بعد در شهرستان غیر قابل مقایسه. پیشنهاد 700 متر طول، چند طبقه تاسیسات پل زندگی بیش از البه شمالی پل جاده لازم است با یک محور پارک سبز و مسکن مقرون به صرفه در روی زمین که در واقع وجود ندارد متصل می شود.

موقعیت : هامبورگ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت ایده وب