سایت ساختمان لوکس به معنای واقعی کلمه دارای ساختار یک دیتابیس قدرتمند و طبقه بندی شده با پورتال های کاربری حرفه ای می باشد که به کاربران اجازه می دهد از امکانات نمایشی کامل در دسته های موضوعی و منطقی بهره مند شوند . در دیتا بیس ساختمان لوکس تمرکز بر روی کیفیت اطلاعات و طبقه بندی دسترسی ها بیشتر است تا روی کمیت و تعداد ، طبیعی است همین موضوع در سرچ های هدفمند بینندگان و مخاطبین فضای وب تاثیر صد در صد مثبت داشته و دارد که باعث می شود تمام ساختار های موتور های جستجو در تمام دنیا ، اطلاعات عمومی پورتال های کاربری سایت ساختمان لوکس را خوانده و جزو نتایج شان ارائه دهند .
وب سایت ساختمان لوکس در چهار دسته بندی زیر پورتال های حرفه ای با امکاناتی منحصر به فرد و رویایی دارد که برای اعضا امکانات مدیریتی حرفه ای دارد . ضمنا پتانسیل دو زبانه بودن سایت ساختمان لوکس ، در پورتال هم قابل استفاده است . و این به نوبه خود دارای ارزش بسیاری است .
1) سازنده های بنام ساختمان های فاخر
شما کارفرمایان ، شرکت های سرمایه گزاری و سازندگان ساختمان های مجلل به عنوان یکی از قدرتمند ترین گردانندگان صنعت لاکچری ساختمان ، شایسته حضوری ارزشمند و با امکانات در خور توجه در فضای وب هستید . در پورتال های وبسایت ساختمان لوکس شما از تمام ابزارهای اطلاع رسانی و نمایشی زیبا و در محیط گرافیکی تاثیرگزار و پشتیبانی تخصصی بهرمند می باشید و پورتال خودتان مدیریت نمایید .
2) معماران و آرشیتکت های ساختمان های فاخر : حضور علمی ، هنری و اقتصادی تعیین کننده شما معماران گرانقدر ساختمان های مدرن و لوکس قابل تقدیر و شایسته داشتن فضای رسانه ای برای درخشش بیشتر است .
قطعا هر حضوری برای شما راضی کننده نیست و ما هم بهترین امکانات را فقط برای حضور اسم و رسم داران پدید آورده ایم .
3) برندهای لاکچری : در دسته بندی های متریال و خدمات 1) تکنولوژیک ،2) دکوراسیون داخلی indoor 3) دکوراسیون خارجی out door
4) پروژه های مجلل و فاخر ساختمانی : کامل ترین پورتال ساختمان های لوکس و فاخر در طبقه بندی های گوناگون مسکونی ، تجاری ، چند منظوره با شناسنامه کامل پروژه از جمله نام کارفرما ، معمار ، موقعیت و وضعیت و بسیاری از جزییات جذاب و مهم به همراه گالری تصاویر و فیلم هدیه ما به شماست .

شما می توانید با ثبت نام در سایت ساختمان لوکس همینک ازتمامی این امتیازات منحصر به فرد برخوردار شوید .

طراحی سایت ایده وب