به نام خدای جهان آفرین

(لاکچری یعنی اصالت)
باور وجودی ما این است که با توکل به ایزد بی همتا ، خدمتگزار کشورمان ” ایران ” سرفراز، در عرصه صنعت ساختمان های فاخر با دپارتمان بازرگانی و شبکه تبلیغات لاکچری جهت توسعه کسب و کار فاخر و ارجمند، می باشیم.
ما با استعانت از ایزد منان ، در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران و اصول اعتقادی مان و با رعایت نظم ، آراستگی ، وقت شناسی، مسئولیت پذیری و با رعایت ادب، نزاکت، عدالت در زمینه تکریم انسان ها، پایبندی به مسائل مذهبی، ارج نهادن و ارزش آفرینی برای مشتریان ، پیوسته دانش و توان تخصصی مان را هماهنگ با پیشرفت و تحولات بازار ، ارتقا می دهیم و همواره در پی کسب رضایت مشتریان و با اجرای تبلیغات هدفمند و موثر، می باشیم .
متعهد هستیم که اصول رفتاری و ارزش های اخلاقی زیر را باور داریم و برای تحقق و نهادینه شدن آن از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.
 ما به ارزش های اخلاقی و اسلامی در ارتباطات و تعاملات فردی و سازمانی پایبند می باشیم و برای حفظ سلامت اخلاق حرفه ای در سه محور صمیمیت، صداقت و صراحت می کوشیم .
 رعایت احترام، ادب، متانت و کرامت انسانی نسبت به همکاران، مشتریان و مخاطبان و پایبندی به فرهنگ نقدپذیری، پاسخگویی، مسئولیت پذیری و اعتماد متقابل و بستر سازی برای رشد حرفه ای و قانون مداری وظیفه فردی و سازمانی ما و حق مشتریان است .
 وظیفه سازمانی ما ، اجرای پروژه های تبلیغاتی موثر در جهت پیشبرد اهداف مشروع مشتریان و با حفظ حقوق آنان ، شرکت ها، موسسات، صاحبان مشاغل و خانواده ها ست و این مهم ، با مشاوره ، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی صریح میسر است که جزو لاینفک حرفه ما تلقی می شود .

 باور دارم خوشنامی و اعتبار گروه ساختمان لوکس و ارتقای آن ، در توانایی بالا در ارائه خدمات و دانش تخصصی تبلیغات ، وجود مشتریان وفادار و شفاف سازی مراحل مشاوره تا اجرای پروژه های تبلیغاتی ، در پیشبرد و بهبود فضای تبلیغات و فعالیت حرفه ای ما موثر است و در حفظ و ارتقای آن کوشا می باشیم .
 رازداري و امانت داري در كنار پايبندي كامل به انجام وظايف شغلي و حرفه اي را در مسير تعالي سازماني خود و مشتریان مان را یک اصل مهم می دانیم و ملزم به انجام آن می باشیم .
 از انتقادات سازنده و کارشناسانه و پیشنهادات مشتریان و مخاطبان در کلیه مصادیق امور مرتبط با تبلیغات و بازاریابی و بهره گیری از آن به عنوان زمینه ساز رشد و ارتقاء خدمات تخصصی مان استقبال می نماییم .
 باور داریم با احترام و رعایت حقوق صنفی خویش و همکاران در عرصه صنعت تبلیغات، پایبندی به قوانین و مقررات موضوعی تابع و امور صنفی و نیز تعهد به قوانین و پاسخگویی به متولیان نظارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره اماکن فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، شهرداری و نیز سایر سازمان های متولی ، همگی در فضای مطلوب تر و مساعدتری به فعالیت خواهیم پرداخت ، پس در رعایت این موارد به جد می کوشیم .
 و در پایان ساختمان لوکس حامی شهری آرمانی، با مردمان و کودکان شاد و سالم، عاری از هرگونه فقر، زشتی و پلشتی است. و با تمام امکانات خود در رسیدن به این هدف می کوشد .
برای اسم شما نیز رسم فاخری داریم .

photo_2016-07-24_13-19-44

 

طراحی سایت ایده وب