” ساختمان لوکس جایگاهی است برای اسم و رسم داران صنعت لوکس ساختمان ”
در شبکه تبلیغات ساختمان لوکس  مدیاهای اختصاصی صنعت لاکچری ساختمان را ارائه می نماییم که با یک نام یکسان “ساختمان لوکس ”  ، و در سه فضای اثرگزار و تفکیک شده شبکه های اجتماعی ، وب و رسانه های چاپی ، در سایه لطف ایزد یکتا حضور برجسته ای دارند ..

” برای اسم شما هم رسم نیکی داریم ”

بیشتر بخوانید

چرا مدیای اختصاصی ؟
1) با پشتوانه سال ها تجربه ، دانش و تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری مجموعه ساختمان لوکس  و با مدیریت و استراتژی یکپارچه توانمند هستیم تا تبلیغات مشتریان مان را به صورت کاملا هدفمند انجام دهیم .
2) هدف تبلیغات لاکچری و برندهای فاخر و لوکس ، صرفا فروش نیست ، بالا نگهداشتن پرچم درخشش برند لوکس بر بالاترین قله ها ارزشمند ترین هدف تبلیغات نشان های تجاری فاخر است ..
هرم می تواند مدل مناسبی برای بیان این مفهوم باشد که در این صورت راس بالایی هرم یکی از مکان های ضروری برای برافراشتن این پرچم است .
مسئله مهمی که باید همواره در نظر داشت این است که ساختار های ابتدایی و میانی این هرم را باید جدی گرفت هرچند مخاطب نهایی بازار لاکچری نیستند اما موقعیت و قدرت ارتباط عاطفی برند لوکس با مشتری و بازار هدف لاکچری بر روی همین ساختار ها ریشه می دواند و استوار می شود . لازم است با رسانه های هم راستا و همگرا با مدیریت یکپارچه در تمام ساختارها با در نظر داشتن میزان اهمیت و نوع نگرش آن سطح و ساختار پوشش های فرهنگ سازی ، اطلاع رسانی و .. صورت بگیرد .
قطعا در راستای همین استراتژی شبکه ما در آینده نزدیک گسترش تخصصی بیشتری هم خواهد داشت .3) یکی از برنامه ها و اهداف ما شفاف کردن مفهوم لاکچری و فاخر است .
گاهی می بینیم که لاکچری با دو مفهوم سطحی نگرانه مصرف گرایی ( از طرف بعضی منتقدین ) و پول محوری ، مورد بی مهری قرار گرفته است . لاکچری کلمه ای است که از زبان انگلیسی وارد فرهنگ ما شده است و معنای آن عمیق تر از گران قیمتی می باشد و دارای فرهنگ و اصول است .
همین مسئله ما را بر آن داشته تا در کنار حضور حرفه ای خود در تبلیغات برند های فاخر، در مدیاهای اختصاصی ساختمان لوکس  ، مفهوم لاکچری را شفاف کرده و اطلاع رسانی کنیم . حتما مقالات ما را در بخش لوکس نگار در این باره دنبال نمایید .
4) این صنعت بیشترین میزان گردش مالی جهان را به خودش اختصاص داده و در تمام دنیا باعث رشد و رونق اقتصادی برای تمامی اقشار یک جامعه شده است ، رعایت استاندارد های تبلیغات لوکس برای صاحبین برندهای فاخر ، جزو لاینفک و جدایی ناپذیرفعالیت حرفه ای مجموعه ساختمان لوکس اسم و رسم می باشد ، فراهم آوردن زمینه ای که فعالین نام آور و اسم و رسم داران صنعت لاکچری ساختمان به شایسته ترین شکل حضور یابند .
این زمینه ارزشمند آغاز ارتباط و همکاری ما و شماست .

شبکه های اجتماعی

بیشتر بخوانید

ژورنال فاخر ساختمان لوکس

بیشتر بخوانید

خدمات تخصصی تبلیغاتی

بیشتر بخوانید
طراحی سایت ایده وب