به نام خدای جهان آفرین
ستون های با ابهت تخت جمشید هنوز بعد از قرن ها تاخت و تاز زمان ، زیبا ، با شکوه و تداعی کننده درخشش هنر و صنعت ایرانی است .
صنعتی که امروزه با گذشت بیش از 2500 سال از دوران با عظمت ایران باستان ، همچنان در جهان می درخشد .
صنعت سنگ ایران درحالی که در جایگاه سوم تولید سنگ در جهان ایستاده است که بیش از پنج هزار واحد صنعتی در زمینه سنگ تزئینی مشغول به فعالیت بوده و سنگ ایرانی زینت بخش نمای برج های عظیم در دنیا می باشد.
صنایع سنگ ساختمان لوکس با تکیه بر توان علمی ، صنعتی و سالها تجربه درخشان مدیران خود و با دارا بودن سرمایه های مادی و معنوی در بازارهای داخل و خارج از ایران حضوری قدرتمند و شایسته دارد .
صنایع سنگ ساختمان لوکس دارای سازمان کامل در بخش فنی، بازرگانی وکنترل کیفی می باشد و در شاخه های مختلف صنعت سنگ ، با تولید وفرآوری انواع سنگ ، زیباترین سنگهای ساختمانی را از دل معدن های وابسته به گروه كه شامل ، تراورتن ابگرم ، تراورتن دره بخاری مرمریت میمه، مرمریت سنجه باشی تراورتن دیزه ای ،كریستال مزاین می باشد برای صنعت ساختمان کشور عزیزمان ایران به ارمغان آورده است.
لازم به ذکر است این شرکت با داشتن دپارتمان های مختلف در زمینه فروش سنگ در ایران، صادرات سنگ و طراحی داخلی و خارجی ساختمان های لوکس آماده ارائه خدمات و محصولات و با کیفیت به مشتریان محترم می باشد.
کارشناسان متخصص بخش فروش این شرکت همواره پاسخگوی سوالات فنی و بازرگانی شما مشتریان محترم در زمینه خرید، صادرات ویا اجرای پروژه های ساختمانی می باشد.

آدرس کارخانه : شور آباد ، کیلومتر 20 جاده قدیم قم ، ابتدای جاده واوان ، صنایع سنگ ساختمان لوکس
آدرس دفتر فروش : صادقیه ، آیت اله کاشانی ، پلاک 77 ، واحد 14

تلفن تماس : 04 81 97 44 – 021

شماره همراه: 16 35 226 0912

طراحی سایت ایده وب