در راستای مسئولیت رسانه ای ، بر این محور استواریم تا در تمام سطوح ، مطالب ارزشمند و روزآمد شده در اختیار خوانندگان قرار بگیرد ، طبیعی است تمامی مطالب و اخبار درج شده در ساختمان لوکس ، به صورت اختصاصی گرد آوری شده است و کلیه حقوق نشر، بازنشر و چاپ مطالب انتشار یافته ،اعم از مطالب تولیدی و ترجمه شده متعلق به ساختمان لوکس است ، لذا هرگونه کپی و برداشت از محتوای سایت برای رسانه های دیگر صرفا با درج منبع و لینک
” ساختمان لوکس ” امکان پذیر است .

تبصره : این مورد شامل اطلاعات پروفایل مشتریان نمی باشد و هرگونه کپی از اطلاعات ایشان صرفا با کسب اجازه از صاحبین آگهی و اطلاعات ، قانونی می باشد.
هرگونه استفاده از دیزاین وب سایت، لوگو، علائم و یا اسامی بخش های مختلف ساختمان لوکس توسط افراد حقیقی و حقوقی در سایر سایت ها، ممنوع و مشمول پیگیری است.
حریم خصوصی کاربران
حفظ حریم خصوصی کاربران از حقوق ابتدایی اعضای سایت می باشد و باتوجه به نوع کاربری اعضا پیش بینی های لازم برای محفوظ بودن اطلاعات شخصی کاربران صورت گرفته است .
و با پرسشنامه های دقیقی که بر الگوریتم های درست پیاده شده اند ، خوانندگان وب سایت فقط به آن دسته از اطلاعاتی دسترسی خواهند داشت که اعضا هنگام ثبت نام اجازه می دهند .
دو نوع اطلاعات در اختیار مدیران سایت قرار می گیرد :

دسته اول : اطلاعات ثبت شده توسط کاربران

دسته دوم : گردآوری خودکار آی پی بازدید کنندگان سایت

در مجموع ما سه نوع پورتال کاربری در سایت داریم :

    • پورتال کاربر پروفشنال و تجاری : که در این نوع پورتال ، اعضا می توانند بعد از ثبت نام در یکی از گروه های الف) سازندگان ب) آرشیتکت ها ج) صاحبین برندهای لاکچری صنایع ساختمانی و د) پروژه های فاخر کلیه امکانات اطلاع رسانی یک پورتال حرفه ای را در اختیار داشته و مدیریت نمایند و بدین شکل برند خود را به صورت شایسته برای بازدیدکنندگان سایت معرفی نموده و حفظ حضور داشته باشند .
    • پورتال کاربری افتخاری و مشارکتی : بیشتر مناسب کارشناسان ، فارغ اتحصیلان معماری و گروههای مرتبط است .
    • پورتال کاربری ساده : این نوع عضویت بیشتر مناسب گروه هایی است که تمایل به استفاده از مطالب و امکانات تجاری ساختمان لوکس را دارند و در واقع end user پیام رسانه محسوب می شوند .

نوع دوم و سوم به لحاظ امکانات مانند هم هستند و امکانات نمایشی نخواهند داشت و صرفا تمایز بین این دو به لحاظ درون سازمانی سایت قابل تفکیک است .
غیر از مورد اول هرگونه اطلاعات شخصی کاربران سایت جزو حریم خصوصی ایشان محسوب می شود و منتشر نخواهد شد ، در مورد کاربری تجاری نیزبا توجه به اینکه مدیریت پورتال در اختیار کاربر قرار می گیرد ، تصمیم انتشار و یا عدم انتشار مشخصات شخصی با خود ایشان است .

دسته دوم : اطلاعاتی که ما به طور خودکار گردآوری می‌کنیم. مجموعه ما ممکن است برخی اطلاعات شما یا در واقع آی پی کامپیوترتان را به طور خودکار گردآوری و ذخیره کند. این اطلاعات گردآوری شده ممکن است شامل مشخصات مرورگر و سیستم‌عاملی که برای استفاده از خدمات ما از آن استفاده می‌کنید باشد. علاوه بر آن، IP شما (که یک شناسه عددی است و هنگامی که به اینترنت متصل می‌شوید، از طریق ارائه‌کننده اینترنت در اختیارتان قرار می‌گیرد) نیز توسط ما ذخیره می‌شود.
ما این داده‌ها را به عنوان داده‌های غیر شخصی طبقه‌بندی می‌کنیم تا بتوانیم با تحلیل آن‌ها خدمات بهتری ارائه کنیم. از طریق این داده‌ها می‌توانیم پی ببریم که شما کدام یک از صفحات سایت را بازدید کرده‌اید و یا چند بار به سایت مراجعه کرده‌اید. ما ممکن است در برخی بازه‌های زمانی این داده‌ها را با همکاران ساختمان لوکس به اشتراک بگذاریم تا از طریق واکاوی آن‌ها، خدمات خود را گسترش دهیم.

با استفاده از خدمات ما، شما می‌پذیرید که این اطلاعات را با ما به اشتراک بگذارید. لازم به ذکر است که کلیه داده‌های شخصی، تنها نزد مجموعه تهران لوکس باقی می‌ماند و تحت هیچ شرایطی در اختیار گروه‌های همکار و یا مجموعه‌های خارجی قرار نخواهد گرفت.

استفاده از اطلاعات
ما از اطلاعات گردآوری شده جهت رسیدن به اهداف زیر استفاده می‌کنیم:
برای اجازه استفاده از خدمات ما و اطلاعات طبقه بندی شده
برای بهبود کارایی و خدمات سایت
برای اطلاع از علاقه‌مندی‌ها و رفتار شما جهت خلق تجربه کاربری بهتر
برای پاسخ به سوالات و مشکلات احتمالی از طریق استفاده از خدمات ما
برای هر دلیل دیگری که ممکن است در این سند درباره آن توضیح داده نشده باشد

اطلاعات موجود در دیتابیس ما ، توسط سایت ساختمان لوکس ، به صورت انحصاری گردآوری می شود و در انحصار این سایت نیز می ماند ، این اطلاعات ( غیر از پروفایل های تجاری کاربران سطح اول ) قابل فروش و تبادل نمی باشند و صرفا به منظور ارائه خدمات VIP به مشترکین و اعضای سایت و شرکای تجاری ما می باشد .

انتخاب های شما
شما می‌توانید بدون در اختیار گذاشتن داده‌های شخصی از سایت ما استفاده کنید.. ممکن است در بازه‌های زمانی مختلف، از طرف تساختمان لوکس ایمیل‌های اطلاع‌رسانی درباره خدمات ما یا همکاران و شرکای تجاری ما دریافت کنید. کلیه این ایمیل‌ها با توجه به درخواست اولیه شما که هنگام ثبت‌نام و ارائه آدرس ایمیل در اختیار ما قرار می‌دهید، ارسال می‌شوند. شما می‌توانید از بخش تنظیمات کاربری سایت ، نسبت به عدم دریافت این ایمیل‌ها تصمیم بگیرید.
بدیهی است در صورت عدم تمایل برای اشتراک داده‌های شخصی خود، ممکن است نتوانید از بخشی از خدمات سایت ساختمان لوکس بهره ببرید

کاربران بین المللی
دپارتمان ساختمان لوکس اسم و رسم در کشور جمهوری اسلامی ایران قرار دارد و تابع قوانین جاری و رسمی وطن پهناور و پرافتخارمان می باشد .
هرچند فضای بدون مرز وب و صد البته دوزبانه بودن سایت گستره وسیع کاربران بین المللی سایت را به معنای واقعی تحقق بخشیده است . آنچه مهم است این مسئله است که هرگونه استفاده از سایت و اطلاعات آن در چهارچوب قوانین عنوان شده می باشد و تمایزی بین کاربران داخل و خارج از ایران وجود ندارد .

لینک به سایر سایت ها
در پروفایل های مشتریان ممکن است لینکهایی به سایر سایتها موجود باشد و با کلیک روی آنها شما رسما از سایت ساختمان لوکس خارج می شوید ، بدیهی است در سایتهای وارد شده نیز ممکن است از روشهای مختلف به کسب و گردآوری اطلاعات شخصی و تماس شما به منظور مارکتینگ و تبلیغات بپردازند ، سایت ساختمان لوکس هیچ گونه مسئولیتی در قبال حفاظت اطلاعات شخصی شما در این موارد نداشته و نخواهد داشت .
تغییرات خط مشی ساختمان لوکس
خط مشی ما ممکن است در بازه‌های زمانی مختلف و نامعلومی تغییر کند. با توجه به این موضوع، ساختمان لوکس این حق را برای خود محفوظ می‌داند که به صورت یکطرفه این تغییرات را در تمام سطوح و بخش ها ،اعمال نماید. شما می‌توانید در زمان‌های مختلف این صفحه را مرور کنید. همواره آخرین تغییرات اعمال شده در خط مشی در بخش آغازین این صفحه قابل مشاهده است.

طراحی سایت ایده وب